בנה אתר בחינם

וידיל גם באפליקציה, להורדה >
 
 


אודות - VDeal Travel חברת וידיל מאמינה בכוח החברתי ומבטיחה לחסוך למשתמש עמלות מיותרות ולהציע את החופשה המושלמת והמשתלמת ביותר! 

המשימה העיקרית היא להוזיל את מחירי התיירות ברחבי העולם בין אם זה בתי מלון, טיסות השכרת רכב, אטרקציות תיירותיות וכל דבר המתקשר לתחום התיירות. 

אנו מאמינים שכל אדם יכול היום לבחור לבד לעצמו את המלון, הטיסה האטרקציות ולבנות לעצמו חבילת נופש הזולה ביותר מבלי לשלם עמלות מיותרות. 


חברת וידיל משווקת מלונות בארץ ובחו"ל במחיר הזול ביותר הכולל מע״מ וללא המרות מט״ח, אלא אם כן צוין אחרת .

בשיתוף פעולה עם חברת ״טרוולאור״, היינו אתר תיירות ישראלי חברתי שהוקם על ידי קבוצת יזמים ישראלים שעשו מהפך חברתי בעולם התיירות, את האתר משווקים זכיינים רבים בארץ ובחו״ל שהצטרפו למיזם החברתי. 

האתר מציג ללקוח הישראלי מחיר סופי ללא ״הפתעות״ בתשלום, הכולל מע״מ וללא המרות מט״ח אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

אתר החברה פונה לקהל הישראלי והבינלאומי ומתורגם ל- 35 שפות, באתר מוצעים מעל 500,000 בתי מלון ברחבי העולם. 


חברת וידיל משווקת טיסות בשיתוף פעולה עם אתר ״אקספלורר״, היינו אתר ידידותי למשתמש המביא לכם את תוצאות החיפוש הראשוניות מה כלול בטיסה: מזוודות, אוכל, בחירות מושבים ובכלל באיזה מטוס טסים ומה מרווח הרגליים ואיזה בידור יש בטיסה ומה האיכות הכללית וציון הבטיחות של חברת התעופה. 

אופציות רבות לחיפוש טיסה במחיר טוב על פני מרחב תאריכים רחב יחסית. 

מטרת האתר היא להעניק למשתמש כלים שיתנו לו בפועל יכולות של סוכן נסיעות עצמאי, פיתוח כלים מתקדמים לתכנון טיול ושיתוף מידע בין מטיילים. 

האתר מחבר בין כלים מקצועיים של סוכני נסיעות עם העולם החברתי המודרני.


חברת וידיל משווקת כרטיסים למופעים ומשחקים בינלאומיים בשיתוף פעולה עם אתר "טיקטינגו",

היינו ספק הכרטיסים הגדול בישראל לאירועי ספורט והופעות, עם עשרות אלפי כרטיסים הנמכרים מידי שנה ב-150 מדינות ופונה לקהל הישראלי והבינלאומי והוא מתורגם ל-19 שפות. אתר טיקטינגו מספק לקהל הרחב מידע מקיף וכרטיסי כניסה לכ-50,000 אירועי ספורט מרכזיים (כדורגל, כדורסל, מרוצי מכוניות, טניס וספורט אמריקאי) וכן למאות רבות של הופעות ופסטיבלים שונים ברחבי העולם בכל רגע נתון.

טיקטינגו עושה כל מאמץ לספק לכם את המחירים התחרותיים ביותר ולצורך זה עובדת ישירות עם קבוצות רבות, מפיצים מורשים (ככל הניתן) וכן עם עשרות ספקים בדוקים ואמינים.חברת וידיל משווקת כרטיס סים בשיתוף פעולה עם חברת 019mobile המצטרפת למהפכה חברתית בתחום התיירות, היינו כרטיס סים עולמי מהפכני לשיחות וגלישה באינטרנט בתשלום מראש למניעת חיוב יתר עם שיחות נכנסות ללא הגבלה, פתוח לכל הרשתות וללא שינוי מספר הטלפון האישי, הכרטיס נתמך ב- 37 מדינות. קבלת ה- SIM בדיוטי פרי.


חברת וידיל מאחלת ללקוחותיה חופשה מושלמת והמשתלמת ביותר!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים